WorldSkills Kazakhstan өңірлік чемпионаты 2019

on .

2019 жылғы 24-26 сәуір күндері аралығында Облыстың техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының студенттері мен колледж бітірушілер арасында «WorldSkills ORAL» өңірлік чемпионаты өтті. Чемпионат 23 құзыреттілік бойынша 155 қатысушы мен 148 сарапшылардың қатысуымен колледждерде және «Балзия» ЖШС-ң, «Орал трансформатор зауыты», ЖК «Авдеева Т.М.», №50 «Заңгар» бөбекжайы, «Казахавтодор» РМК БҚОФ ЖПУ-38-дің базасында өткізілді.

WorldSkills Kazakhstan чемпионатын ұйымдастыру мен өткізуінің негізгі мақсаты - жұмысшы жəне техникалық мамандықтардың дəрежесі мен мəртебесін арттыру, кәсіптік-техникалық білім беру саласына ерекше көңіл бөліп, жастарды аталған салаға тарту, еңбек нарығына бәсекеге қабілетті мамандарды даярлау, WorldSkills Ұлттық чемпионатына қатысу үшін өңірлік құрамды дайындау болып табылады.

Чемпионаттың қорытындысы бойынша қатысушылар 23 алтын медаль, 23 күміс медаль, 23 қола медаль, 14 «Үздік маман» медальондарын иеленді.

І орын иегерлері:

«Дәнекерлеу технологиялары» құзыреттілігі бойынша Сальмжанов Арман, Батыс Қазақстан индустриалды колледжі;

«Сандық бағдарламамен басқару станогындағы токарлық жұмыстар» құзіреттілігі бойынша Нигметов Өмірбек, Батыс Қазақстан индустриалды колледжі;

«Электр монтаждау» құзіреттілігі бойынша Мақсот Думан, Батыс Қазақстан индустриалды колледжі;

«Кірпішті қалау» құзіреттілігі бойынша  Нұрланов Мирас, Шыңғырлау колледжі;

«Бояу және сәндік жұмыстар» құзіреттілігі бойынша Қажғалиев Серікқали, Орал политехникалық колледжі;

«Құрғақ құрылыс пен сылақ жұмыстары» құзіреттілігі бойынша  Зияденов Сағындық, Орал политехникалық колледжі;

«Ағаш шебері» құзіреттілігі бойынша Сатыбалдыұлы Марлен, Орал политехникалық колледжі;

«Дизайн және киімдерді үлгілеу» құзіреттілігі бойынша Карабалина Гульфат, Орал «Сервис» технологиялар колледжі;

«Шаштараз өнері» құзіреттілігі бойынша Таирова Гульнур, Орал «Сервис» технологиялар колледжі;

«Аспаз ісі» құзіреттілігі бойынша Әдилбекұлы Айбек, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Наубайшы шеберлігі» құзіреттілігі бойынша Джумабекова Ляззат, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Кондитерлік ісі» құзіреттілігі бойынша Иванова Анна, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Мейрамхана сервисі» құзіреттілігі бойынша Талапов Алтынбек, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Автомеханик» құзіреттілігі бойынша Успанов Султанбек, А. Иманов атындағы жол-көлік колледжі;

«Жеңіл автокөлік жөндеу және қызмет көрсету»құзіреттілігі бойынша Шлапак  Павел, А. Иманов атындағы жол-көлік колледжі;

«Дизель қозғалтқышын жөндеу және техникалық қызмет көрсету» құзіреттілігі бойынша Мамбеталиев Гадилжан, А. Иманов атындағы жол-көлік колледжі;

«Ауылшаруашылық машина және тракторды жөндеу слесарі» Куракбаев Рамазан, Ақжайық аграрлық – техникалық колледжі;

«Графикалық дизайн» құзіреттілігі бойынша Шайхиев Марсель, Жоғары аграралық-техникалық колледжі;

«Веб-дизайн» құзіреттілігі бойынша Гутарев Дмитрий, Орал ақпараттық технологиялар колледжі;

«CAD инженерлік графикасы» құзіреттілігі бойынша Смирнов Никита, Жоғары аграралық-техникалық колледжі;

«Ветеринария» құзіреттілігі бойынша Байзолла Жомарт, Жоғары аграралық-техникалық колледжі;

«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзіреттілігі бойынша Тұрсынова Айгерім, Орал гуманитарлық -техникалық колледжі;

«Медициналық и әлеуметтік күтім» құзіреттілігі бойынша Джумашева Диляра, Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі.

ІІ орын иегерлері:

«Дәнекерлеу технологиялары»  құзыреттілігі бойынша Ошкин Никита, Орал политехникалық колледжі;

«Сандық бағдарламамен басқару станогындағы токарлық жұмыстар» құзіреттілігі бойынша ИсатаевТаймас, Батыс Қазақстан индустриалды колледжі;

«Электр монтаждау» құзіреттілігі бойынша Калешов Кокетай, Орал политехникалық колледжі;

«Кірпішті қалау» құзіреттілігі бойынша Кәрім Алдаберген, Шыңғырлау колледжі;

«Бояу және сәндік жұмыстар» құзіреттілігі бойынша Төлеугалиев Ақылжан, Орал политехникалық колледжі;

«Құрғақ құрылыс пен сылақ жұмыстары» құзіреттілігі бойынша Өмірзақов Райымбек, Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжі;

«Ағаш шебері» құзіреттілігі бойынша Роберг Артур, Орал политехникалық колледжі;

«Дизайн және киімдерді үлгілеу» құзіреттілігі бойынша Муратова Дильназ, Орал «Сервис» технологиялар колледжі;

«Шаштараз өнері» құзіреттілігі бойынша Салимбаев Камбар, Орал «Сервис» технологиялар колледжі;

«Аспаз ісі» құзіреттілігі бойынша Давлеткалиева Жанар, Тасқала колледжі;

«Наубайшы шеберлігі» құзіреттілігі бойынша  Камалова Данеля, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Кондитерлік ісі» құзіреттілігі бойынша Баймуратова Розалина, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Мейрамхана сервисі» құзіреттілігі бойынша Нурушев Еркин, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Автомеханик» құзіреттілігі бойынша Аскербек Рамиль, М.Б.Ықсанов атындағы Жәнібек колледжі;

«Жеңіл автокөлік жөндеу және қызмет көрсету»құзіреттілігі бойынша Сайын Нурбек, Батыс Қазақстан инженерлік-технологиялық колледжі;

«Дизель қозғалтқышын жөндеу және техникалық қызмет көрсету» құзіреттілігі бойынша Мендибаев Ұланбек, Бөрлі колледжі;

«Ауылшаруашылық машина және тракторды жөндеу слесарі» құзіреттілігі бойынша Кадеров Бибол, Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжі;

«Графикалық дизайн» құзіреттілігі бойынша Темешов Бегарыс, М.Б.Ықсанов атындағы Жәнібек колледжі;

«Веб-дизайн» құзіреттілігі бойынша Утеш Бейбарыс, Батыс Қазақстан академиялық колледжі «АТиСО»;

«CAD инженерлік графикасы» құзіреттілігі бойынша  Бошенятов Денис,  Батыс Қазақстан индустриалды колледжі;

«Ветеринария» құзіреттілігі бойынша Хайруллин Рысбек, Батыс Қазақстан инженерлік-технологиялық колледжі;

«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзіреттілігі бойынша Уразбаева Алма, Ж.Досмұхамедов атындағы жоғары педагогикалық колледжі;

«Медициналық и әлеуметтік күтім» құзіреттілігі бойынша Хайбуллина Галиябану, Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі.

ІІІ орын иегерлері:

«Дәнекерлеу технологиялары» құзыреттілігі бойынша Какимов Алтай, Жоғары аграрлық – техникалық колледжі;

«Сандық бағдарламамен басқару станогындағы токарлық жұмыстар» құзіреттілігі бойынша Жолдыбеков Айдынбек, Батыс Қазақстан индустриалды колледжі;

«Электр монтаждау» құзіреттілігі бойынша Беков Еламан, Бөрлі колледжі;

«Кірпішті қалау» құзіреттілігі бойынша Насибулиев Жәнібек. Тайпақ колледжі;

«Бояу және сәндік жұмыстар»құзіреттілігі  бойынша Ермеков Мирлан, Жоғары аграрлық – техникалық колледжі;

«Құрғақ құрылыс пен сылақ жұмыстары» құзіреттілігі бойынша Саменов Еркебұлан, Бөкей ордасы колледжі;

«Ағаш шебері» құзіреттілігі Сахметов Асан, Орал политехникалық колледжі;

«Дизайн және киімдерді үлгілеу» құзіреттілігі бойынша Бектауева Евгения,  Орал «Сервис» технологиялар колледжі;

«Шаштараз өнері» құзіреттілігі бойынша Антонов Анатолий, Орал «Сервис» технологиялар колледжі;

«Аспаз ісі» құзіреттілігі бойынша Жумагалиев Артур, Орал «Сервис» технологиялар колледжі;

«Наубайшы шеберлігі» құзіреттілігі бойынша Берікғалиева Мөлдір, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Кондитерлік ісі» құзіреттілігі бойынша Кушумов Даурен, Сервис және жаңа технологиялар колледжі;

«Мейрамхана сервисі» құзіреттілігі бойынша Ибрагимов Дастан, Колледж сервиса и новых технологий;

«Автомеханик» құзіреттілігі бойынша Молдашев Досқан, Жоғары аграралық-техникалық колледжі;

«Жеңіл автокөлік жөндеу және қызмет көрсету»құзіреттілігі бойынша Мухамедзянов Данияр, Бөрлі колледжі;

«Дизель қозғалтқышын жөндеу және техникалық қызмет көрсету» құзіреттілігі бойынша Нариманов Аманбек, Сырым колледжі;

«Ауылшаруашылық машина және тракторды жөндеу слесарі» құзіреттілігі бойынша Қазиев Нұрсұлтан, Чингирлауский колледж;

«Графикалық дизайн» құзіреттілігі бойынша Кожабаев Нурдаулет, Ж.Досмұхамедов атындағы жоғары педагогикалық колледжі;

«Веб-дизайн» құзіреттілігі бойынша Габбас Серік, Жалпақтал аграрлық және салалық технологиялар колледжі;

«CAD инженерлік графикасы» құзіреттілігі бойынша Өтегенов Асылхан, Батыс Қазақстан индустриалды колледжі;

«Ветеринария» құзіреттілігі бойынша Утегенов Кайырман, Теректі колледжі;

«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзіреттілігі бойынша Қуандықова Рамила, Орал гуманитарлық- техникалық колледжі;

«Медициналық және әлеуметтік күтім» құзіреттілігі бойынша Ефимова Серафима, Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі.

«Үздік маман» медальон иегерлері:

«Дәнекерлеу технологиялары» құзыреттілігі бойынша

Ахауов Айдар, Ақжайық аграрлық- техникалық колледжі;

Сагынғали Нуржигит, Шыңғырлау колледжі.

«Электр монтаждау» құзыреттілігі бойынша:

Амангелді Бейбарыс - Жоғары аграралық-техникалық колледжі;

«Кірпішті қалау» құзыреттілігі бойынша:

Кеңесов Улан, Жоғары аграралық-техникалық колледжі.

«Аспаз ісі» құзыреттілігі бойынша:

Хомиченко Гулмира, Жаңақала колледжі;

Қуаныш Айгерім, Ақжайық аграрлық -техникалық колледжі;

Маратова Аяужан, Бөкей ордасы колледжі.

«Графикалық дизайн» құзыреттілігі бойынша:

Зайзуллин Дастан, Халықаралық цифрлық технологиялар, сәулет және құқық колледжі;

Тимощук Александр, Орал ақпараттық технологиялар колледжі;

Шукуров Султан, Жаңақала колледжі.

«Веб-дизайн» құзыреттілігі бойынша:

Мусинов Жансерік, М.Б.Ықсанов атындағы Жәнібек колледжі.

«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» құзіреттілігі бойынша

Шайдуллиева Дина, Орал гуманитарлық- техникалық колледжі;

Айдарбек Гаухар, Ж.Досмұхамедов ат. жоғары педагогикалық колледжі;

Семғалиева Мадина Ж.Досмұхамедов ат. жоғары педагогикалық колледжі.

Чемпионатқа қатысушылармен бірге мектеп оқушылары жарыс алаңында өз шеберліктерін көрсетті. JuniorSkills жарысы «Электр монтаждау» құзыреттілігі бойынша Батыс Қазақстан индустриалды колледжінін ұйымдастыруымен  Орал қаласынын №19 ЖББОМ оқушыларымен және «Аспаз ісі», «Кондитерлік ісі» құзыреттіліктері бойынша Сервис және жаңа технологиялар колледжі базасында  Орал қаласынын № 9 ЖББОМ оқушыларының қатысуымен өтті.

JuniorSkills жеңімпаздары Білім басқармасының І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдар және медальдармен марапатталды.

DSC0017
DSC0023
DSC0121
DSC0282
DSC0154
IMG20190411145016
IMG-20190424-WA0034
IMG-20190424-WA0100
IMG-20190424-WA0101
IMG-20190424-WA0103
IMG-20190424-WA0105
IMG-20190425-WA0002
IMG-20190425-WA0051
IMG-20190424-WA0106
IMG-20190425-WA0085
IMG-20190425-WA0125
IMG-20190425-WA0107
IMG-20190426-WA0053
IMG-20190426-WA0061